Johnny Depp

13. července 2007 v 15:31 |  Piráti z Karibiku

Johnny Depp: Kapitán Sparrow je mé zvrhlé já!

Johnny Depp zlomil srdcel milionům svých fanynek, když se usadil s herečkou Vanessou Paradis.
Johnny Depp zlomil srdcel milionům svých fanynek, když se usadil s herečkou Vanessou Paradis.
V Los Angeles má Depp otisknuté své hvězdné ruce na chodníku slávy. Johnny hrál ve více než padesáti filmech, ale Piráti z Karibiku je jediný film, jenž má více pokračování. V současnosti se točí třetí díl, ale uvažuje se i o čtvrtém. Johnny Depp zlomil srdcel milionům svých fanynek, když se usadil s herečkou Vanessou Paradis.
Herec Johnny Depp (43) byl po mnoho let hollywoodskou star číslo jedna s image bouřliváka. Mnoho krásných a slavných žen po jeho boku, rockový styl života a pověst Casanovy, která však už nyní neplatí. Johnny našel své štěstí v rodině. S dlouholetou přítelkyní Vanessou Paradis má dvě děti. Ale zlobivé kluky hraje ve filmech i nadále.
Vanessa prohlásila, že si bere volno z práce, aby se mohla věnovat rodině. Takže až dokončíš natáčení trojky Pirátů z Karibiku, vrátí se na plátna a ty budeš mužem v domácnosti?
"Vůbec by mi nevadilo být tátou na plný úvazek a motat se jen kolem dětí a domácnosti. Pokud se bude chtít vrátit do práce, vyjdu ji vstříc, jak jen to půjde. Udělám cokoli si bude přát a co ji učiní šťastnou."
Kde v současnosti se svou rodinou žiješ?
"Většinou zůstáváme na jednom místě po delší dobu. Nemáme rádi pendlování mezi více domovy. Teď jsme nejvíce na Bahamách, protože zde točím Piráty z Karibiku. Je to tam nádherné."
Strávil jsi hodně času ve Francii... Jak jsi na tom s francouzštinou?
"Beaucoup mieux! (Daleko lépe!). Stále mám tu nejhorší francouzskou výslovnost na světě, ale pracuji na zlepšení. Umím natolik, že rozumím mým dětem, co říkají, když mluví francouzsky. Nechci, aby si mysleli, že je tatínek idiot (smích)."
Mluvíš na Lily-Rose a Jacka francouzsky?
"Většinou na ně mluvím anglicky a Vanessa francouzsky. Myslím, že je to tak lepší, když každý používáme svoji mateřštinu. Ale sedmiletá Lily je k mé francouzštině ohleduplná a stále mě chválí."
Když se Vanessa vrátí zpět do práce, myslíš, že to bude k filmu nebo k hudbě?
"Teď se budu opakovat, ale budu za ní stát při jakékoliv její práci. Ale miluju její zpěv, je neskutečně talentovaná. Začala zpívat jako hodně mladá a byla také dost úspěšná. Nemyslím si, že by měla nějakou naléhavou touhu vrátit se zpět do toho života. Já jen chci, aby byla spokojená."
Koupil sis ostrov v Karibiku, tomu tedy říkám ten správný domov... "Stále trávíme dost času ve Francii a ve Státech, takže děti znají obě kultury. Ale teprve ten ostrov je ta správná domácí základna. Protože já s Vanessou vyvoláváme dost pozornosti, tohle je příjemná cesta, jak dětem dopřát relativně normální dětství. Žít na svém ostrově je úplně jiný svět. Je to tam jak v ráji."
Necháš ten ostrov tak, jak je, nebo tam přidáš nějaké moderní vymoženosti?
"Nemám tam v plánu postavit gigantický palác nebo přistávací dráhu pro letadla. Chceme to tam nechat dost přírodní a nedotčené, jak jen to půjde. Ani nečekejte žádnou rodinnou vlajku nebo něco podobného. I když uznávám, že by to mohlo být vtipné."
V nedávných hollywoodských přehledech ses objevil jako jeden z nejlepších herců současnosti. A zároveň také jako jeden z nejvíce vydělávajících...
"Jedinou věcí, kterou mi peníze dávají, je svoboda, kterou si můžu koupit. Mohl bych být šťastný i s pár stovkama dolarů v peněžence, pokud bych finančně zvládl nájem mého bytu a zaopatření rodiny. Nejdůležitější pro mě byl nákup prvního domu pro Vanessu a děti v jižní Francii. Tam jsem se poprvé cítil jako doma. "
To musela být velká událost, vím, že ses v dětství s rodiči stále stěhoval...
"Byl to pro mě jeden z nejzásadnějších okamžiků v mém životě. Něco, co dalo mně a Vanesse pocit sounáležitosti a nádech trvalosti našeho svazku. Podobně teď prožíváme ten ostrov. Je to nový domov, ale poprvé nám dává tolik soukromí, kolik jsme si vždycky přáli. Ale stále milujeme jižní Francii, kde jsou k nám lidé laskaví tak, jak jen to jde."
Jednají s tebou jako s Johnnym Deppem - velkou superstar nebo jako s Jeanem - sousedem odvedle?
"Na životě na venkově v jižní Francii je skvělé to, že se s lidmi bavím o kozách, sýru, víně nebo počasí. Nikdo se mě nikdy nezeptá, kolik vydělal můj poslední film."
Brzy přijde do kin druhé pokračování Pirátů z Karibiku, bavilo tě být zas kapitánem Sparrowem?
"Jasně, je to jedna z nejlepších rolí, kterou jsem hrál. Je to mé zvrhlejší já."
Vypadáš jako velmi spokojený a šťastný člověk. Cítíš to také tak?
"Ano, mám ze všeho radost. Až mě to trochu děsí. Protože když je všechno až příliš v pořádku, je to většinou předzvěst, že se stane něco zlého. Ale vzhledem k mé pracovní vytíženosti nemám čas, dělat si s tím starosti. Prostě si to užívám
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama